top of page
Skinolympus_139.jpg

Esu gydytoja dermatologė. Konsultuojant pacientus susidūriau su tuo, kad neįmanoma per trumpą laiką perteikti visko, ką norėtųsi jiems pasakyti. Taip gimė idėja pradėti projektą Odos Olimpas.

Į dermatologus kreipiamasi ne tik dėl odos ligų, bet ir dėl odos priežiūros subtilybių, noro atitolinti ar sumažinti senėjimo požymius. Sveikos odos paslaptis slypi ne tik kreme ar serume, bet ir daugybėje kitų įvairių faktorių.

Todėl tie, kurie nori rūpintis savimi, plėsti savo žinias apie tai, kaip pasiekti sveikos, išpuoselėtos odos olimpo viršūnę, sužinoti daugiau apie dažniausiai dermatologijoje pasitaikančias ligas, užsuko kaip tik ten, kur reikia.

APIE MANE

DOMĖJIMOSI SRITYS:

Daugiau apie gydytoją skaitykite ČIA

Bendroji dermatologija, estetinė ir lazerinė dermatologija, kosmetinė dermatologija, gyvenimo būdo įtaka odai.

Gyd. J. Kantauskaitė

ODOS OLIMPAS

Odos olimpas - tai visuomenės švietimo tikslais sukurtas tinklalapis, skirtas žmonėms, kurie domisi odos ypatybėmis, jos priežiūra, kuriems įdomu ne tik kokį kremą tepti, bet ir visapusiškesnis požiūris. Čia rasite patikimą naujausią informaciją, kurią rengia gydytoja dermatovenerologė J. Kantauskaitė. 
Nėra neįmanoma turėti išpuoselėtą ir sveiką odą, reikia tik šiek tiek žinių ir pastangų. Kviečiu prisijungti ir tobulėti kartu. 

ODOS_OLIMPAS_COLORED_SIGN_RGB-01.png
2590263.jpg
2313926.jpg
christopher-campbell-wtZgw1nQ3FI-unsplas
bottom of page